مرکز پوست و موی “دیلای” با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص خود متشکل از پزشکان، تیم تکنسین و تیم مدیریتی و اجرایی و با تجربه‌ای ۱۰ ساله، فعالیت خود را در شهر تبریز توسعه داده و در زمینه خدمات لیزر، جوانسازی پوست، تناسب اندام و کاشت مو، PRP و مزوتراپی فعال می‌باشد. این مجموعه در تلاش است تا با ارائه کامل‌ترین و با کیفیت‌ترین خدمات، رضایت حداکثری مراجعین محترم را فراهم آورد و در این راه از به روزترین تکنوژی‌ها و متدهای درمانی بهره گرفته است.

در یک چشم انداز ۱۰ ساله، دیلای تبدیل به بزرگترین و بهترین مرکز تخصصی زیبایی در کشور خواهد شد.

استفاده از ظرفیت گردشگری برای ورود به عرصه بین المللی و بهره ‌گیری از صنعت توریسم سلامت یکی از مهمترین سیاست‌های دیلای در طی ۵ سال آینده خواهد بود.

تاکید و راهبرد اصلی مدیران ارشد این مجموعه بر ارتقا سطح کیفی خدمات در جهت رضایتمندی مراجعین، نقشه راه دیلای بوده و خواهد بود.

امید که در این مسیر بتوانیم از حداکثر ظرفیت موجود جهت برآورده کردن هر آنچه که شما لایق آن هستید، بهره گرفته و موجبات رضایت شما را فراهم آوریم.

کیفیت بالا

ما خدمات پزشکی حرفه ای را توسط کادر مجرب خود به شما ارائه می دهیم. کلینیک ما دارای بهترین تجهیزات مانیتورینگ، تشخیصی و حتی پشتیبانی است

وقار و احترام

وضعیت شما برای ما بسیار مهم است. ما از رویکرد فردی استفاده می کنیم و با در نظر گرفتن خواسته ها و پیشنهادات شما، با هر بیمار خود با احترام رفتار می کنیم.

مسئولیت

کارکنان ما بسیار حرفه ای هستند. ما عاشق کار خود هستیم و سعی می کنیم تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات و درمان با کیفیت بالا به شما انجام دهیم.

کادر درمان
۰
سال کار
۰
مشتریان
۰