کاشت مو که بعضاً ترمیم مو نامیده می شود – روشی سرپایی است که با استفاده از فن آوری میکرو پیوند ، فولیکول های موی خود را به سایر قسمت های پوست سر شما که در حال نازک شدن است ، اهدا می کند . نتایج کاشت مو به طور واضح طولانی مدت است و دائمی تلقی می شود .

برای کاشت مو سن خاصی تعیین نشده است اما متخصصان و پزشکان زیبایی مجموعه رایان سلامت به افرادی که در سنین ۲۸-۱۸ سالگی برای کاشت مو به مجموعه مراجعه می‌کنند، پیشنهاد می‌کنند که بهتر بعد از ۲۵ سالگی اقدام به کاشت مو کنند تا فرایند بلوغ تکمیل شده باشد.ولی در افرادی که کتر از ۲۵ سال دارند باید ناحیه طاسی شان مشخص شده باشد.

برای دریافت هزینه تقریبی کاشت مو و روش مناسب جهت کاشت مو میتوانید در ساعات کاری کلینیک با شماره های  ۰۹۳۸۵۵۶۲۲۰۵ و ۰۴۱۳۴۷۷۰۴۱۷ تماس حاصل فرمایید و نوبت مشاوره حضوری رایگان دریافت کنید. اما اگر امکان حضور ندارید می توانید از طریق فرم ویزیت آنلاین و یا واتس آپ پیام ارسال کنید و عکس سه ناحیه روبرو، بالا و پشت سر خود را ارسال نمایید تا بعد از بررسی پزشک متخصص ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند و اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار دهند.