درباره ما

کلینیک تخصصی پوست و موی “دیلای” با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص خود متشکل از پزشکان، تیم تکنسین و تیم مدیریتی و اجرایی و با تجربه‌ای ۱۰ ساله، فعالیت خود را در شهر تبریز توسعه داده و در زمینه خدمات لیزر، جوانسازی پوست، تناسب اندام و کاشت مو، PRP و مزوتراپی فعال می‌باشد. این مجموعه در تلاش است تا با ارائه کامل‌ترین و با کیفیت‌ترین خدمات، رضایت حداکثری مراجعین محترم را فراهم آورد و در این راه از به روزترین تکنوژی‌ها و متدهای درمانی بهره گرفته است.

در یک چشم انداز ۱۰ ساله، دیلای تبدیل به بزرگترین و بهترین مرکز تخصصی زیبایی در کشور خواهد شد.

استفاده از ظرفیت گردشگری برای ورود به عرصه بین المللی و بهره ‌گیری از صنعت توریسم سلامت یکی از مهمترین سیاست‌های دیلای در طی ۵ سال آینده خواهد بود.

تاکید و راهبرد اصلی مدیران ارشد این مجموعه بر ارتقا سطح کیفی خدمات در جهت رضایتمندی مراجعین، نقشه راه دیلای بوده و خواهد بود.

امید که در این مسیر بتوانیم از حداکثر ظرفیت موجود جهت برآورده کردن هر آنچه که شما لایق آن هستید، بهره گرفته و موجبات رضایت شما را فراهم آوریم.


با ما در تماس باشید

کیفیت بالا

ما خدمات پزشکی حرفه ای را توسط کادر مجرب خود به شما ارائه می دهیم. کلینیک ما دارای بهترین تجهیزات مانیتورینگ، تشخیصی و حتی پشتیبانی است

وقار و احترام

وضعیت شما برای ما بسیار مهم است. ما از رویکرد فردی استفاده می کنیم و با در نظر گرفتن خواسته ها و پیشنهادات شما، با هر بیمار خود با احترام رفتار می کنیم.

مسئولیت

کارکنان ما بسیار حرفه ای هستند. ما عاشق کار خود هستیم و سعی می کنیم تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات و درمان با کیفیت بالا به شما انجام دهیم.

۰
کادر درمان
۰
سال کار
۰
مشتریان

مدارک پزشکان ما

certificate.pngcertificate-1.pngcertificate-2.pngcertificate-3.png

فرم درخواست مشاوره